Siyahkelebek's Blog

Eylül 12, 2009

EYY SKINTI GEL..

Filed under: Uncategorized — siyahkelebek @ 10:07 am

12 Eylül 2009 Cumartesi

Eyy sıkıntı..! gell,gell,Nasıl olsa gideceksin,nasıl olsa geçeceksin..Sevgili Peygamberimiz,(S.A.V) efendimiz ne güzel karşı koymuş sıkıntıya..Aynen böyle demiş,”Eyy sıkıntı..! gell,gell,Nasıl olsa gideceksin,nasıl olsa geçeceksin” Yurdum insanı yaralarını sarmaya çalışıyor,Yeni gelecek olan sellere kendince tedbirler almaya çalışıyor, Devlet büyükleri birbilerini yiyor..Biri çıkmış ”dere intikamını aldı” diyor..

Sanki bir bilim kurgu filmi’nin içindeyim..Yok yok..! korku filmi desek daha doğru olur..Dere’mi intikam aldı yoksa çarpık kentleşme mi? Yoksa çarpık devlet yönetimi mi milletten intikam aldı..Peki hiç düşünmezler’mi bu Millet’in intikamı daha ağır olur..Belki de İstanbul almıştır intikamını..Ne dersiniz?

Şu aziz istanbul da bir ağaç bırakmadılar..Yağmuru emecek tek bir toprak kırıntısı bile bırakmadılar..Her yerde koca binalar,Alışveriş merkezleri,Belediyelere verilmiş rüşvet karşılığı, doğu dan göç etmişlere gece kondu hizmetleri..

Koca Türk milleti’ni Küçücük böceklere yem ediyorlar..YÜce türk askerlerimizi,Topraklara gömüyorlar.Onlardan bir bizden 10 gidiyor..İçimiz yanıyor,Yüreğimiz kanıyor..Hİç bir çare bulunamıyor..

Bu çark böyle gelip gidiyor..Herşeyin düzeleceğine inanıp yine Allahımıza sarılıyoruz..Bİr an önce bu sınıntıların geçmesini ve gitmesini diliyoruz..Ve Eyy sıkıntı..! gell,gell,Nasıl olsa gideceksin,nasıl olsa geçeceksin direyek biraz olsun içimizdeki sıkıntı’nın gideceğine inanarak yaşamaya devam ediyoruz..

Skamu.com - The only place for Myspace icons, Orkut avatars, and profile codes

Yorum Yapın »

Henüz yorum yapılmamış.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: